O STAVEBNÍ SPOLEČNOSTI TOMA OLOMOUC, s.r.o.

Stavební firma TOMA byla založena v červnu roku 1989 s cílem prosadit se na trhu stavebních prací. Od svého založení prošla určitým vývojem, kdy se ujasňovala firemní filosofie, rozsah činností a služeb, ale i krátkodobé a dlouhodobé cíle.

Cílem majitele firmy bylo vybudovat stavební firmu se zaměřením na realizaci kompletních dodávek staveb pozemních, průmyslových, inženýrských, bytových a občanských.

Základní filosofií bylo vytvoření konkurenceschopné firmy s dobrou pověstí s důrazem na kvalitu práce a hlavně serióznost jednání se zákazníkem.

Naším zájmem je nadále budovat ekonomicky silnou firmu, zvyšovat základní jmění, a tím vytvářet větší jistoty pro zákazníka. Neustálé zvyšování kvality a bezpečnosti práce s využitím moderní techniky a nových pracovních postupů se stalo samozřejmostí stejně jako zvyšování kvalifikace

V roce 2016 došlo k rozdělní TOMA Olomouc, a.s. na základě projektu rozdělení formou odštěpení ze dne 30.9.2016.

Oddělením stavební divize vnikla firma TOMA Olomouc, s.r.o. a oddělením střediska Hotel Kolštejn vznikla firma Hotel Relax centrum Kolštejn, s.r.o..

Původní TOMA Olomouc a.s. byla přejmenována na Hotel Hluboký dvůr, a.s.

POLITIKA INTEGROVANÉHO SYSTÉMU ŘÍZENÍ

Stavební firma TOMA Olomouc se zaměřuje na realizaci kompletních dodávek staveb pozemních, průmyslových, inženýrských, bytových a občanských.
Naší základní filozofií je vytváření konkurenceschopné firmy s dobrou pověstí s důrazem na kvalitu práce, a především serióznost jednání se zákazníkem.
Neustálé naplňování požadavků našich zákazníků, ochrana životního prostředí a zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci se stalo hlavními prioritami naší společnosti, které se promítly do zavedení integrovaného systému řízení dle norem ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a ČSN ISO 45001.

K naplňování těchto priorit, které se odráží ve všech aktivitách společnosti, jsou využity především tyto zásady:

  • dodržování požadavků právních a jiných předpisů, které se na nás vztahují a ke kterým se zavážeme
  • otevřená komunikace se širokou veřejností, zainteresovanými stranami a spolupráce se státní správou
  • usilování o minimalizaci negativních dopadů našich činností na životní prostředí
  • zaměření na spokojenost zákazníků, která je předpokladem k prosperitě společnosti, ke zlepšování konkurenční pozice a podílu na trhu
  • preventivní předcházení znečišťování životního prostředí a vzniku úrazů a poškozování zdraví
  • motivování a plné zapojení kvalifikovaných zaměstnanců, kteří jsou si vědomi svého podílu odpovědnosti
  • využitím moderní techniky a nových pracovních postupů zvyšovat kvalitu prováděných prací
  • hodnocením, výběrem a kontrolou dodavatelů zajišťovat vysokou kvalitu dodávek zboží a služeb při zohlednění přístupu k ochraně životního prostředí a bezpečnosti a ochraně zdraví

Vedení společnosti se zavazuje v návaznosti na stanovenou politiku zajistit nejen efektivnost zavedených systémů řízení, ale i neustále zlepšovat jejich řízení a výkonnost.

V Olomouci, dne 1. srpna 2019

Ing. Karel Tomeček – ředitel společnosti

PARTNERSKÉ FIRMY

Resort Hluboký dvůr

Resort Hluboký dvůr

Wellness hotel Hluboký dvůr*** superior je součástí Resortu Hrubá Voda, který leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Okouzlující okolí, klid, příroda, skvělá dostupnost autem i vlakem.
Kromě wellness hotelu se saunovým světem se lze ubytovat v apartmánových chatkách nebo v apartmánové vile.
Park Sportu Hrubá Voda v létě nabízí bobovou dráhu, kamzíkovu stezku v korunách stromů, bungee trampolíny, tubingovou dráhu, jízdu na koni, lukostřelbu a další aktivity. V zimě jsou k dispozici 4 sjezdovky, čtyřsedačková lanovka a 3 vleky.

Relax centrum Kolštejn, s.r.o.

Hotel Relax centrum Kolštejn, s.r.o.

Wellness hotel Kolštejn*** Superior v Branné (Jeseníky) je dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, vyžití a zábavy, to vše pod jednou střechou! Kombinace pohádkového prostředí Ramzovského sedla, komfortních služeb našeho WELLNESS hotelu*** a luxusního Wellness centra Vám poskytuje dokonalé zázemí pro nezapomenutelné chvíle pohody.
Součástí komplexu Kolštejn wellness centrum je i vlastní Minipivovar Kolštejn, kde vaříme světlé a polotmavé ležáky, ale také pivní speciály podle sezóny. Piva z našeho pivovaru jsou nefiltrované a nepasterizované. V roce 2021 nově otevřen Pivní dvůr.

Roots and Roofs, s.r.o.

Roots and Roofs, s.r.o.

Představujeme komplexní stavební řešení pro všechny, kterým záleží na kvalitě života, zdravém bydlení a udržitelných principech v propojení s přírodou – od použitých materiálů po zeleň v okolí.

Naším primárním zaměřením je typizovaná a modulární výstavba dřevostaveb a to od vypracování studie včetně master plánu lokality přes projekci, výrobu a realizaci až po případnou likvidaci. Zároveň je naší součástí společnost Woohouse, která se soustředí na výstavbu projektovou.